IV Kolejka A-Klasy

Już w Sobotę nasza Olimpia ponownie będzie walczyć o 3 punkty w rozgrywkach mistrzowskich. Kolejnym Przeciwnikiem okaże się drużyna GKS-u II Wikielec. W poprzednim tygodniu po meczu walki Olimpijczycy ponownie zremisowali (3 raz w tych rozgrywkach) zaś Wikielec w tym sezonie jeszcze bez punktów. Obie Ekipy ostrzą sobie zęby na wygraną. Kto zwycięży?

Trener Seweryn Ciepliński powinien dysponować jutro większością zawodników. Z powodu kontuzji w 18 meczowej zabraknie na pewno Adama Korzeniaka i Tomasza Grabowskiego. Oprócz wymienionych zawodników nie zobaczymy jeszcze Arkadiusza Gwiazdy, który walczy na uczelni o odpowiednie stopnie. Życzymy Arkowi powodzenia. Nie wiadoma jest jeszcze dyspozycja Wiesława Murawskiego i Seweryna Cieplińskiego. Wiesław ostatnio podstawowy zawodnik doznał urazu na samym końcu treningu czwartkowego. Gdzie przy wykonywaniu strzału z rzutu wolnego, źle ułożył stopę. Trener Seweryn Ciepliński i grający jako zawodnik, po kontuzji w meczu 1 kolejki, też nie jest pewny swojej dyspozycji i nie wiemy czy zagra jutro w podstawowym składzie. Na szczęście pozostali zawodnicy są w wyśmienitej formie i nastrojach. Więc jutro walka do końca!!!

Zapraszamy!!!

STADION MIEJSKI W KISIELICACH